جستجو   :  

آزمون تعیین سطح دکتری و کارشناسی ارشد

 بسمه تعالی

لازمه انجام یک برنامه ریزی درسی برای موفقیت در آزمون دکتری و کارشناسی ارشد، تعیین وضعیت علمی داوطلب و سنجش معلومات می باشد. پایگاه توسعه روستایی بمنظور ارائه مشاوره تخصصی به داوطلبین، اقدام به برگزاری آزمون تعیین سطح غیر حضوری نموده است.

آزمون تعیین سطح غیر حضوری به منظور سنجش معلومات داوطلبان دکتری و ارشد برگزار خواهد شد. بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، زمان برگزاری آزمون ها به شرح ذیل است.

 

دکتری

دانلود سوالات و پاسخ برگ آزمون تعیین سطح دکتری 96

 

کارشناسی ارشد

ثیت نام     5-20 آذر ماه 1395

برگزاری جمعه 26 آذر ماه 1395 غیر حضوری

 

ثبت نام و برگزاری

هزینه ثبت نام در آزمون تعیین سطح برای داوطلبانی که از خدمات مشاوره ای و بسته ای ما استفاده نموده اند رایگان می باشد و برای سایر داوطلبان 000/100 (صد هزار) ریال می باشد.داوطلبان هزینه ثبت نام را به کارت 6104337821794144 ارسال تا ثبت نام آنها نهایی شود

بعد تکمیل و ثبت نام نهایی ، سوالات آزمون تعیین سطح 24 ساعت قبل از برگزاری آزمون برای داوطلبان ارسال و داوطلبان بعد پاسخ به سوالات ، پاسخنامه را از طریق ایمیل یا کانال تلگرام برای ما ارسال تا کارنامه جامع آموزشی برای داوطلب ظرف 72 ساعت ارسال خواهد شد. 

 داوطلبان جهت ثبت نام، اطلاعات خود را شامل (نام و نام خانوادگی، رشته، مقطع، ایمیل، شماره همراه و رسید واریزی (داوطلبان تحت پوشش معاف می باشند) ) را از طریق ایمیل یا مدیر کانال توسعه روستایی ارسال نمایند.

ایمیل               toseroostai@chmail.ir

ارسال از طریق تلگرام به شماره 09363391578 روابط عمومی برگزاری آزمون ها

تاریخ درج  :  1395/8/27  
تعداد بازدید تا کنون :7171

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی