جستجو   :  

دانلود سوالات و پاسخ برگ آزمون تعیین سطح دکتری 96

 به اطلاع داوطلبان عزیز می رسانیم آزمون تعیین سطح ذکری 96 بمنظور خود سنجی توسط پایگاه توسعه روستایی برای اولین بصورت رایگان برگزار می گردد .

داوطلبان گرانقدر با دانلود سوالات و پاسخ برگ ، می توانند سطح خود را محک بزنند در ضمن کلید سوالات تعیین سطح دکتری 96، ظرف 48 ساعت از همین پایگاه قابل دانلود خواههد بود.

این آزمون برای داوطلبین دکتری توسعه کشاورزی ، جغرافیا و برنامه ریزی روستایی تهیه شده است و برای داوطلبان ترویج کشاورزی متعاقبا اعلام خواهد شد.

برای آندسه از داوطلبانی که از بسته های جامع ما استفاده نموده اند ظرف 48-72 ساعت کارنامه مشاوره ای تخصصی منطبق بز سرفصل ها و نکات تهیه و ارسال خواهد شد.

 

دانلود سوالات و پاسخبرگ تعیین سطح دکتری - توسعه کشاورزی   +   سروز  کمکی

 

دانلود سوالات و پاسخ برگ تعیین سطح دکتری- جغرافیا- برنامه ریزی روستایی+ سرور کمی 

 


پاسخنامه آزمون تعیین سطح دکتری توسعه کشاورزی 96 + تحلیل 


پاسخنامه آزمون تعیین سطح دکتری جغرافیا و برنامه ریزی روستایی 96+ تحلیل 

تاریخ درج  :  1395/8/30  
تعداد بازدید تا کنون :9684

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی

عنوان دلخواه

اخبار و رویدادها

فراخوان دریافت یادداشت های تخصصی روز روستا
فراخوان دریافت یادداشت های تخصصی روز روستا
اطلاعیه پایگاه توسعه روستایی در رابطه با فراخوان دریافت یادداشت های تخصصی مرتبط با روز روستا
تحلیل سوالات دکتری 1400 رشته های برنامه ریزی روستایی و توسعه کشاورزی
تحلیل سوالات دکتری 1400 رشته های برنامه ریزی روستایی و توسعه کشاورزی
دکتری به عنوان عالی ترین سطح آموزشی در کشور شناخته پایگاه توسعه روستایی به رسم روال همیشگی بمنظور پاسخگویی به داوطلبین دکتری 1400 و بروز رسانی منابع دکتری خود برای سال آینده اقدام به تحلیل سوالات مطرح شده در رشته های جغرافیا و برنامه ریزی روستایی و توسعه کشاورزی (روستایی) نموده است، امید است این اقدام بتواند گامی موثر در شناخت منابع دکتری و پاسخ به سوالات متداول داوطلبین 1400 در خصوص سطح کیفی سوالات مطرح شده باشد.

نظرات مخاطبان

raharafie

مشکل روستاهای ما قطعا با این تشکیلات تشریفاتی و فرمالیته حل نمی شود، مسائل ما اساسا ریشه ای است با ایجاد تشکیلاتی که اعضای آن مثل همیشه غیر متخصص و بدون تعهد هستند در وضعیت روستائیان توفیری ایجاد نمی گردد

 

sarhad1366

تا زمانی که اعتماد سازی نشه و مردم خودشون به این درک نرسن که در این طرح ها مشارکت فعال داشته باشن و کار را برای خود نبینن هیچ کدام از این برنامه ها موفق نخواهد شد . کما این که تا الان بوده . همچنین توسعه یه امر زمان بری هست که در کوتاه مدت امکان پذیر نیس تمام کسانی که متولی این برنامه ها میشون دنبال امار دادن میشن که بگن در دوره ما این اتفاقات افتاده در حالی که واقعیت چیز دیگری هست. این موارد سبب عدم موفقیت این برنامه ها شده . نمونه اش برنامه های بنیاد علوی

reza.mohammad.jani

برای ثبت اثار ملموس وناملموس فرهنگی روستا کجا مراجعه کنیم به جز سازمان گردشگری فقط زوم کرده تو سرعین طرح های کلان که روستاها بهم زده از نظر منطر زیباشناختی